Czytaj więcej
28 lat doświadczenia w branży
i świeże spojrzenie na Twoje potrzeby
Dbamy o to,
żebyś spał wygodnie

chcemy, aby Twój materac Cię rozumiał

Dlatego opracowaliśmy technologie gwarantujące zdrowy, rehabilitacyjny sen i zapewniające naszym materacom naprawdę długą żywotność
przy zachowaniu ich niezwykłych właściwości. Jak to możliwe? Dzięki kilku rozwiązaniom, które sprawiają,
że materace Mumuno są inne niż wszystkie.

memory foam i “oddychający” pokrowiec

Pasek przewiewnej tkaniny w miejscu, gdzie znajduje się memory foam pozwala jej czerpać powietrze i pozostawać elastyczną na dłużej. Dzięki temu rozwiązaniu zapewniamy znacznie dłuższą żywotność materaca niż jakakolwiek inna firma, wykorzystująca zalety pianki termoelastycznej.

dodatkowa warstwa dla lepszego komfortu

Nazywamy ją “warstwą otulającą”, ponieważ to właśnie ona sprawia, że odpoczynek na naszych materacach jest tak wygodny. Wystarczy, że raz się w niej zanurzysz, a już nigdy nie wrócisz do twardych, mało wygodnych posłań.

prześcieradło na materac przypinane na zamek

To proste rozwiązanie pozwala na prawdziwy komfort snu. Zsuwający się materiał już nigdy nie zakłóci Twojego snu. Łatwo go odepniesz i wypierzesz, zapewniając sobie sen na świeżym posłaniu.

współpraca ze specjalistą

Współpracujemy z fizjoterapeutą, specjalizującym się w igłoterapii i terapii manualnej, który sprawdza nasze produkty i udziela nam niezbędnego wsparcia merytorycznego. Z jego pomocą opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, których nie znajdziesz w żadnym innym materacu dostępnym na rynku.

produkty w 100% polskie

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w Polsce. To tutaj projektujemy, produkujemy i pakujemy. Nasze materace są naszym produktem autorskim – kupując go, masz pewność, że nie został sprowadzony z zagranicznej hurtowni, ale został wykonany specjalnie dla Ciebie.

wysyłka pod kontrolą

Dbając o delikatne włókna memory foam, nie składamy materaca, ale rolujemy go i pakujemy do wygodnej torby, która z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim domu.

Poznaj mnie
Czuwam nad materacami Mumuno,
aby zapewniały zdrowy sen.
Cześć,
jestem Wojtek
Kontrolujemy jakość,
zapewniamy komfort

Gwarancja jakości

Za materacami Mumuno stoi nauka, wiedza i wieloletnie doświadczenie.
Jesteśmy dumni z naszych produktów.
Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego każdy produkt wykonujemy z uwagą, dbając o jego jakość i komfort.
MUMUNO to wyższy poziom relaksu!

Komfort bez kompromisów

Nasz materac jest tak wygodny, że nie będziesz chciał go oddać. Wygodniej przespana noc to synonim marki MUMUNO.

Sprawna wysyłka

Na swój nowy materac nie będziesz musiał długo czekać. Dokładamy wszelkich starań, abyś docenił lepszą jakość snu, jak najszybciej. Materac dostarczamy w wielkiej SUPER torbie, dzięki której masz pewność, że dotrze do Ciebie w doskonałym stanie.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami - chętnie je rozwiejemy
napisz