Poduszka ciążowa typu I “Worms”to nowość w Mumuno – zaprojektowana z myślą o osobach lubiących przyjemne doznania i nocne przytulenie. Ma nie tylko estetycznie wyglądać, ale także pozwolić się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu. Worms może służyć jako poduszka ciążowa albo przyjaciel samotnych nocy.

poduszka ciążowa worms

Worms – poduszka ciążowa

Każda kobieta oczekująca dziecka, wie jak trudno czasem wygodnie ułożyć się na boku. W okolicach trzeciego trymestru ciąży, maluch jest coraz większy, a mamom coraz ciężej znaleźć wygodną pozycję. Brzuch zaczyna lekko przeszkadzać, a noce zamiast przynosić ulgę, stają się udręką. W tym wyjątkowym okresie sen jest niezwykle ważny, a kobiece sny niesamowicie bogate. Jeśli przyszła mama przestanie się wysypiać, a bezsenne noce będą przeważać nad tymi spokojnymi, ucierpi na tym przede wszystkim rozwijające się dziecko. Poduszka ciążowa typu I przychodzi z pomocą! Zwykle jest ona podłużna, a jej kształt pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji. Jedną stronę poduszki wkłada się między kolana i oplata się nią tak, by stanowiła podparcie dla ciążowego brzucha, głowy i pleców. Poduszka ciążowa Worms nie tylko pozwoli ułożyć się w wygodnej pozycji, ale także zmniejszy ból pleców, karku czy nóg. Czy przyda się po ciąży? I to jeszcze jak! Worms może służyć za wygodny kojec dla dziecka lub pomagać znaleźć odpowiednią pozycję przy karmieniu.

poduszka dla kobiet w ciąży

Worms – przyjaciel samotnych nocy

Jeśli nie lubisz spać samotnie, poduszka Worms jest stworzona dla Ciebie! Jej kształt pozwala na dopasowanie się do osoby leżącej, dokładnie tak jak podczas snu z partnerem. Koniec z wierceniem się i niespokojnym snem. Miękki i przyjazny w dotyku pokrowiec przyjemnie wtuli się w twarz podczas zasypiania i da niesamowite poczucie komfortu. Gdy partner wróci z delegacji, Worms świetnie sprawdzi się podczas spontanicznej bitwy na poduszki 😉 Dzieciom może służyć jako ulubiony przytulak, który rozprawi się z każdym nocnym potworem. Wypustki na materiale to także potrzebna dzieciom stymulacja zmysłów. Nasz produkt ma też wiele innych zalet – poduszkę łatwo utrzymać w czystości. Ściągalny pokrowiec pozwoli na bezproblemowe pranie i odświeżenie, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Możliwe jest też wybranie różnych opcji kolorystycznych, które będą pasować do sypialni.

poduszka ciążowa pokrowiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*