Poduszka ciążowa typu I “Worms”to nowość w Mumuno – zaprojektowana z myślą o osobach lubiących przyjemne doznania i nocne przytulenie. Ma nie tylko estetycznie wyglądać, ale także pozwolić się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu. Worms może służyć jako poduszka ciążowa albo przyjaciel samotnych nocy.

poduszka ciążowa worms

Worms – poduszka ciążowa

Każda kobieta oczekująca dziecka, wie jak trudno czasem wygodnie ułożyć się na boku. W okolicach trzeciego trymestru ciąży, maluch jest coraz większy, a mamom coraz ciężej znaleźć wygodną pozycję. Brzuch zaczyna lekko przeszkadzać, a noce zamiast przynosić ulgę, stają się udręką. W tym wyjątkowym okresie sen jest niezwykle ważny, a kobiece sny niesamowicie bogate. Jeśli przyszła mama przestanie się wysypiać, a bezsenne noce będą przeważać nad tymi spokojnymi, ucierpi na tym przede wszystkim rozwijające się dziecko. Poduszka ciążowa typu I przychodzi z pomocą! Zwykle jest ona podłużna, a jej kształt pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji. Jedną stronę poduszki wkłada się między kolana i oplata się nią tak, by stanowiła podparcie dla ciążowego brzucha, głowy i pleców. Poduszka ciążowa Worms nie tylko pozwoli ułożyć się w wygodnej pozycji, ale także zmniejszy ból pleców, karku czy nóg. Czy przyda się po ciąży? I to jeszcze jak! Worms może służyć za wygodny kojec dla dziecka lub pomagać znaleźć odpowiednią pozycję przy karmieniu.

poduszka dla kobiet w ciąży

Worms – przyjaciel samotnych nocy

Jeśli nie lubisz spać samotnie, poduszka Worms jest stworzona dla Ciebie! Jej kształt pozwala na dopasowanie się do osoby leżącej, dokładnie tak jak podczas snu z partnerem. Koniec z wierceniem się i niespokojnym snem. Miękki i przyjazny w dotyku pokrowiec przyjemnie wtuli się w twarz podczas zasypiania i da niesamowite poczucie komfortu. Gdy partner wróci z delegacji, Worms świetnie sprawdzi się podczas spontanicznej bitwy na poduszki 😉 Dzieciom może służyć jako ulubiony przytulak, który rozprawi się z każdym nocnym potworem. Wypustki na materiale to także potrzebna dzieciom stymulacja zmysłów. Nasz produkt ma też wiele innych zalet – poduszkę łatwo utrzymać w czystości. Ściągalny pokrowiec pozwoli na bezproblemowe pranie i odświeżenie, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Możliwe jest też wybranie różnych opcji kolorystycznych, które będą pasować do sypialni.

poduszka ciążowa pokrowiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*