Worek do siedzenia Mumuno to dokładnie pięć kilogramów przyjemnej miękkości! Nad jezioro, na działkę, na taras –  to najlepszy towarzysz chwili relaksu. Możesz na nim spać, leżeć brzuchem do góry, wygrzewać się w słońcu, siedzieć w cieniu… możesz wszystko. Dlaczego warto go mieć?

Worek do siedzenia – zaprojektowany by cieszyć

Każdy powinien znaleźć chociaż chwilę w ciągu dnia na zasłużony relaks. Zdajemy sobie z tego5 doskonale sprawę, dlatego przychodzimy z pomocą! Odpoczynek i odprężenie pomagają oczyścić umysł z problemów, redukują stres  podładują nasze baterie i, przede wszystkim, napełnią nas pozytywną energią. Od tej krótkiej chwili w ciągu dnia zależy Twoje samopoczucie i nastawienie na kolejny dzień! Worek do siedzenia Mumuno świetnie sprawdzi się podczas wieczornego seansu filmowego, sobotniego turnieju w Fifę i leniwej chwili z książką.

worek do siedzenia duży

Duży worek do siedzenia z pokrowcem

To prawie najkrótszy opis naszego worka jaki istnieje! Komfortowy, superwygodny i co najważniejsze – duży! To aż 5 kilogramów błogiego relaksu, które możesz dowolnie zagospodarować. 126 centymetrów wysokości pozwoli każdemu wygodnie się rozciągnąć bez obawy, że zabraknie miejsca. Jednoosobowa? Nigdy w życiu! 80 centymetrów średnicy spokojnie zmieści dwie osoby – jeśli tylko lubią się przytulać 😉 Worek do siedzenia jest też dostępny w mniejszej wersji, która aż się garnie do tego żeby dać trochę komfortu jakiemuś maluchowi albo pupilowi!

Bogate wnętrze

Wygląd, choć atrakcyjny, to nie wszystko! Liczy się przecież wnętrze! Nasz worek do siedzenia jest wypełniony specjalną mieszanką kulki styropianowej i frytki poliuretanowej, które zapewniają maksimum komfortu. Nasze doświadczenie pozwoliło nam dobrać wnętrze worka w taki sposób, by był on jak najbardziej wytrzymały i mógł służyć latami. To jednak nie wszystko! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że z worka korzystają też dzieci, których ciekawość często zaskakuje. Żeby wnętrze worka było całkowicie bezpieczne i nie wydostało się na zewnątrz, uzbroiliśmy worek do siedzenia w podwójny zamek. Dobrze ukryty, dobrze zabezpieczony.

worek do siedzenia wnętrze

Przystojniacha!

Nasz worek ma się podobać! I pasować do każdego wnętrza, nawet tego najbardziej wymagającego. Pokrowiec worka do siedzenia to wysokogatunkowy poliester, który na długo zachowa swoje właściwości i zapewni workowi na jak najdłuższy żywot. Kupując worek ogrodowy możesz wybrać kolor pokrowca, tak by nasz worek podobał Ci się jeszcze bardziej 😉 Do naszego worka doszywamy rączkę, która umożliwia wygodne przenoszenie go w dowolne miejsce. Chcesz, by worek do siedzenia odzyskał kształt? Podnieś go za rączkę, potrząśnij pufą, by wypełnienie opadło na dno i usiądź na solidnym siedzisku.

mumuno duży mały worek do siedzenia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*