Poduszki

Poduszki ortopedyczne Mumuno gwarantują spokojny, regenerujący sen i wsparcie dla napiętych mięśni. Wszystko dzięki niezastąpionej gąbce memory, która zapamiętuje kształt ciała i delikatnie ulega jego naciskowi. Połóż głowę i poczuj jak napięcia powoli opuszczają Twoją szyję, barki i ramiona.

Poduszki ortopedyczne dostępne są w dwóch typach: profilowanej, o ergonomicznym kształcie oraz wypukłej. Wybierz tę, która lepiej dopasuje się do Twoich potrzeb i ulubionych pozycji podczas snu. Obie doskonale nadają się zarówno dla osób, które wolą spać na plecach, jak i dla tych, które częściej śpią na boku.

Poduszki ortopedyczne zalecane są osobom z problemami odcinka szyjnego kręgosłupa jako wsparcie dla rehabilitacji, ale nie tylko. To świetny sposób na profilaktykę chorób pleców, ponieważ zapewnia naturalny kształt kręgosłupa, zmniejszając obciążenie odcinka szyjnego, a tym samym ból wywołany napięciami, uciskiem czy wysiłkiem fizycznym podejmowanym w ciągu dnia. Poduszki zalecane są także osobom borykającym się z chrapaniem, a także narażonym na duże oddziaływanie stresu na co dzień. Poduszki ortopedyczne doskonale eliminują również bóle głowy. Jeśli budzisz się w kiepskim nastroju, z pękającą głową – jest to naturalny wybór dla Ciebie.

Zalety poduszki ortopedycznej w wypełnieniem memory foam to:

 • zapewnienie optymalnej pozycji podczas snu dzięki funkcji zapamiętywania kształtu ciała;
 • doskonała termoregulacja, chroniąca jednocześnie przed wyziębieniem oraz przed przegrzaniem;
 • właściwości antyalergiczne, które poduszka zawdzięcza odporności gąbki memory na wilgoć.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Pokaż
 • Promocja!

  Poduszka profilowana ortopedyczna “Pogłaszczesz mnie?”

  295,00  195,00 
  Zobacz więcej
 • Promocja!

  Poduszka profilowana ortopedyczna”Śpisz?”

  295,00  195,00 
  Zobacz więcej