Poduszki ciążowe

Poduszki ciążowe

Jak zapewnić sobie odpowiednią regenerację w ciąży? Wystarczy dobrze dobrana poduszka ciążowa. Element ten pozwala wyspać się praktycznie w każdej pozycji i w zasadzie zwalcza bezsenność. Sprawia, że każdego ranka będziemy budzić się w pełni wypoczęte i naładowane pozytywną energią na resztę dnia. Podstawowym pytaniem jest: jaki kształt wybrać? Wbrew pozorom jest to bardzo istotne, gdyż bardzo często poduszka ciążowa uznawana jest po prostu za zbędny gadżet, który dodatkowo swoje kosztuje. Prawda jest jednak taka, że stanowi ona niezbędny warunek, który w czasie ciąży pozwala komfortowo przespać całą noc.

W jaki sposób dobrać odpowiednią poduszkę ciążową?

To zależy przede wszystkim od kobiety. Poduszka dla osoby w ciąży musi być dobrana idealnie tak, aby wszelkie potrzeby były spełnione w tym wyjątkowym dla kobiety stanie. Kobiety często skarżą się na różne dolegliwości bólowe, a te natomiast dotyczą pleców. Często też dochodzi do charakterystycznego obrzęk w okolicy dolnych kończyn, który powoduje ból nóg. Narastające natomiast różnego rodzaju bóle stają się przyczyną złego samopoczucia. To przekłada się bezpośrednio na źle przespane noce. Z kolei dobrze dobrana poduszka ciążowa przyniesie każdej kobiecie ulgę.

Specjalnie wyprofilowana poduszka ciążowa to prawdziwy skarb, który jest niezbędny w przypadku dowolnego momentu w trakcie noszenia w sobie nowego życia.  Istnieje wiele różnych modeli stworzonych specjalnie z myślą o kobietach w ciąży. Polecamy także nasze materace termoelastyczne, z którymi stworzą świetny i komfortowy zestaw na noc.

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Pokaż