Materace jednoosobowy termoelastyczny

Materac termoelastyczny jednoosobowy powstał dla osób kochających zdrowy, regenerujący wypoczynek. Powstał we współpracy z ekspertami snu, dzięki czemu umożliwia zdrowotny sen, wolny od bólów, ciągłego wybudzania się i napięć w mięśniach. Poczuj różnicę – zobacz, jak dobrze możesz się wyspać nie zwiększając czasu snu ani o godzinę. Taki efekt osiągniesz tylko dzięki materacowi Mumuno.

Materac termoelastyczny jednoosobowy dostępny jest w dwóch rozmiarach: 90 x 200 cm i 120 x 200 cm. Jego sercem jest niezwykle elastyczna gąbka memory, zapamiętująca kształt ciała i poddająca się jego ciężarowi. To ona uwalnia z mięśni napięcia podczas snu, zapewnia lekkość stawom, mięśniom i kręgosłupowi, umożliwia swobodne krążenie krwi przez całą noc. Dzięki temu zawsze obudzisz się w doskonałym nastroju, bez bólu głowy i mięśni, prawdziwie wypoczęty.

Materac termoelastyczny Mumuno to także inne udogodnienia:

ściągany, innowacyjny pokrowiec, zapewniający optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca;
prześcieradło na zamek, które nie roluje się, nie zwija i nie irytuje podczas odpoczynku.

Nasz materac w całości powstaje w Polsce z materiałów o wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatami. Składa się z unikalnej, 3-warstwowej struktury, obejmującej: 14-centymetrową warstwę stabilizującą, warstwę z gąbki termoelastycznej, 4-centymetrowej warstwy otulającej, która nadaje materacowi miękkości i przytulności.

Przekonaj się na własnej skórze, jakie zalety posiada materac termoelastyczny Mumuno. Ciesz się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem każdego ranka.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Pokaż