Materace dwuosobowe termoelastyczne

Nowoczesne materace dwuosobowe

Materac dwuosobowy termoelastyczny Mumuno to rewolucja w dziedzinie snu i regeneracji. Projekt materaca powstał we współpracy z ekspertami zdrowego odpoczynku. Jego sercem jest gąbka memory zapewniająca wysoki komfort snu oraz zdrowotny wypoczynek każdej nocy. Właściwości termoregulacyjne chronią organizm przed przegrzaniem, zapobiegając jednocześnie gromadzeniu się wilgoci wewnątrz materaca. To z kolei sprawia, że materac termoelastyczny Mumuno jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików.

Materace z gąbką memory

Gąbka memory to także niezwykła wygoda. Ta elastyczna warstwa poddaje się ciężarowi ciała, natychmiast odciążając stawy oraz mięśnie. Usuwa wszelkie napięcia, nagromadzone w organizmie po długim dniu pracy, zapewniając prawdziwy komfort i lecznicze właściwości snu. Poznaj zalety regeneracyjnego odpoczynku z materacem Mumuno.

Rozmiary materacy dwuosobowych

Materac termoelastyczny dwuosobowy dostępny jest w trzech wymiarach: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm.

Zapewnia zdrowotny sen, ale równie wygodę użytkowania. Funkcjonalny, ściągany pokrowiec umożliwia utrzymanie materaca w czystości. Pasek tkaniny przepuszczającej powietrze, zlokalizowany dokładnie na wysokości warstwy z gąbki memory, zapewnia jeszcze dłuższą żywotność i funkcjonalność materaca.

Prześcieradło na materac

Kolejnym udogodnieniem jest prześcieradło na zamek, które nie roluje się w czasie snu, nie zjeżdża i nie wybudza ze snu. Ściąganie i zakładanie jest niezwykle proste, nie irytuje i zawsze idealnie pasuje.

Polskie materace

Nasz materac w całości powstaje w Polsce z materiałów o wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatami. Składa się z unikalnej, 3-warstwowej struktury, obejmującej: 14-centymetrową warstwę stabilizującą, warstwę z gąbki termoelastycznej, 4-centymetrowej warstwy otulającej, która nadaje materacowi miękkości i przytulności.

Przekonaj się na własnej skórze, jakie zalety posiada materac termoelastyczny Mumuno. Ciesz się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem każdego ranka.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Pokaż
 • materac z pianką termoelastyczną materac ortopedyczny memory foam bezlateksowy

  Materac: 140×200 cm
  Oddawaj Kołdrę

  2100,00 2200,00 
  Zobacz więcej
 • materac z pianką termoelastyczną materac ortopedyczny memory foam bezlateksowy

  Materac: 160×200 cmChodźmy Już Spać

  2500,00 2600,00 
  Zobacz więcej
 • materac z pianką termoelastyczną materac ortopedyczny memory foam bezlateksowy

  Materac: 180×200 cm
  Jeszcze Pięć Minut

  3300,00 
  Zobacz więcej