Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne Mumuno to produkty opracowywane i tworzone w Polsce. Powstały przy współpracy ze specjalistami ds. snu, by zapewnić najbardziej komfortowy, regenerujący i rehabilitacyjny sen.

Materace termoelastyczne składają się z trzech warstw: stabilizującej, zapewniającej materacowi solidne oparcie, gąbki memory, która zapamiętuje kształt i dopasowuje się do Twoich potrzeb, warstwy otulającej, zapewniającej dodatkową miękkość i jeszcze większą wygodę.

Sercem materaca jest memory foam – gąbka o niezwykłych właściwościach zdrowotnych. Odciąża stawy i zapewnia właściwą cyrkulację krwi, usuwa również napięcia z mięśni, zmniejszając poziom stresu oraz zapewniając lepsze samopoczucie. Pełni ona dodatkowo funkcje termoregulacyjne, zapewniając optymalną temperaturę organizmowi chroniąc przed przegrzaniem, a jednocześnie przed wychłodzeniem. Gąbka memory ogranicza także wilgoć, tworząc środowisko nieprzyjazne bakteriom i roztoczom. To dlatego materace termoelastyczne Mumuno są doskonałym wyborem dla osób z alergią.

Materace termoelastyczne Mumuno posiadają praktyczny pokrowiec, który można w każdej chwili zdjąć i wyprać. Ich dużą zaletą wyróżniającą je na tle konkurencji jest także prześcieradło na zamek – zawsze idealnie dopasowane, nie rolujące się i nie zjeżdżające podczas snu.

Przekonaj się na własnej skórze, jakie zalety posiadają materace termoelastyczne Mumuno. Ciesz się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem każdego ranka.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Pokaż